אולם תצוגה
פרויקטים
תכנון ועיצוב
ציור שבלונה אמנותי
ציורי קיר
ציורי תקרה
ציורי קיר לחדרי ילדים
ציפוי זהב
פיסול
ייצור דגמים
עיצובי פסיפס
טיח דקורטיבי
מוצרים דקורטיביים עשויים גבס
מפת אתר
חיפוש
פסלים מחומר ספורט עיטור תקרה לתאורה מוצרים דקורטיבים מוצרים בעצוב מחורר פיסול ברונזה משקופים דקורטיבים מכוניות מנסטר טראק קרניז dwg קדרות ציורי תיקרה Daelim פרופיל לפינות תמונות קודש PG200 משמר המלכה משל מצרים תצוגת ראש אישה מול ראש גבר שרקן בודהה
Русский
ציורי תקרה אמנותיים

ציורי קיר, תקרה ורצפה יכולים להפוך את המקום ליפה במיוחד, בעלי וקרה ושיק יחיד במינו.ציורי תקרה מרשימים במיוחד. בנוסף לערך האסתטי, ציורי תקרה נושאים את המרכיב המעשי. המומחים שלנו יבצעו את ציורי התקרה בהתאם לדרישות של הלקוח. הציירים של הסטודיו SK יוכלו לצייר ציור היסטורי, מיפולוגי מחי היום יום. ולמעוניינים לקשט את ביתם ביצירות אמנות, אנו מציעים שירות יצור ציורים בכל הטכניקות והז'אנרים. כמו כן, קיימת אפשרות הציור האמנותי של העותקים של יצירות מופת מגלריות העולמיות בתוספת האפקט של ההזדקנות. יתר על כך, לקוחות תובעניים במיוחד יכולים לקבל הצעה שלנו של הממלאכת יד בעיצוב של הבית שלהם. עבודתם של אנשי המקצוע שלנו תמיד מקבלת רק משו בחיובי.

בציור התקרה אנו משתמשים גם בטכנולוגיה המסורתית וגם במודרנית. בעבודה זו אנו משתמשים בשיטות הבאות של אמנות הציור: פרסקו, טמפרה, ציור דבק, ציור שמן, צבע אקרילי, איירוגרפיה.
המומחים שלנו עובדים גם על פי הסקיצות שנבחרו מהקטלוג באולפן שלנו, וגם על פי העיצובים או התצלומים של הלקוח עצמו. אנו נותנים ללקוח סקירה כללית ומלאה של התוצאות הסופיות האמיתיות וגם יכולת לבצע שינוים כלשהם בעיצוב התלת המיימדי הריאלי.

בעבודה אנו משתמשים בחומרים מודרניים ידידותיים לסביבה, שעמידים בפני ההשפעות של האור, לחות, שינוייה טמפרטורה והשפעות סביבתיות אחרות. הציורים האלה הם עמידים במיוחד ואינם דורשים תנאים מיוחדים. בעתק ביצעת המחיר של ציורי תקרה אמנותיים אנו מתמקדים במצבו של משטח העבודה, מורכבותו מפרט התמונה.
 
האמנים שלנו יעזרו לכם להביא לביתכם גל חדש של "טעם" שבטוח ימשוך את התשומת לב של כל מי שנכנס לביתכם. העלילה שנבחרה נכון, פתרון ייחודי, ציור במגוון צבעים מעניינים, יכולים לשנות באופן מהותי גם את המראה של כל הבית, וגם חדר אחד מתוכו.
 
על פי הבקשה של המזמין, אנו נוכל להביא את הבית למצב של השלמות הכוללת, אשר תבוא לידי ביטוי בסגנון מסוים, החל מסגנונות הקלאסיים עד למגמות המודרניות. התקרה של הבית שלך, הודות הציור האמנותי, לא תהיה מושפעת מהזמן ולאורך הרבה שנים תשמור על המראה המלוטש המקורי שלה.
 
הופעה ראשונית של ציורי תקרה קשורה קשר הדוק להיסטוריה של ציורי קיר (fresco). פרסקו הוא טכניקת ציור שבו התמונה מצוירת על טיח טרי גולמי, כאשר צבעים שונים מדוללים בהתאם לטכנולוגיה מסוימת במים טהורים או מי סיד. בשל הרכב המיוחד של פרסקו הוא מאוד חזק ועמיד. מאוחר יותר, עם ההתפתחות של הפרסקו, ציור נעשה גם על טיח יבש, שנקרא (asekko). פרסקו התרחב והפך לפופולארי מאוד בעת העתיקה ולאחר מכן בתקופת הרנסנס. כרגע ניתן למצוא פרסקו לא רק בכנסיות ומקדשים, אלא גם בדירות ובתים פרטיים, כמו גם ציורי קיר ותקרות אומנותיים. ציורי תקרה כיום הפכו לשיטה דקורטיבית פופולארית מאוד של עצוב פנים, לסימן של טעם טוב. הודות הטכנולוגיות המודרניות ציורי תקרה הכפול פראקטיים יותר, פשוטים ומתאימים לכל כיס. היום קיימת גם אופציה של הציור על תקרות מתוחות.
 
זה לא סוד שלפעמים אנחנו לא מרוצים מהעיצוב פנים של הבית שלנו, מסיבות שאינן בשליטתנו. לדוגמה, תקרות נמוכות בחדרים, חדרים צפופים או גדולים מדי, שיוצרים אווירה של אי נוחות. אבל, הודות לציורי קיר ותקרה אמנותיים, הליקויים האלה ניתנים לתיקון על ידי שימוש בשיטה של תיקון ויזואלי, למשל, שנקרא גם "אשליה". ציורי קיר ותקרה אומנותיים באמצעות האפקט של "אשליה" היו ידועים אפילו בימי הרומא העתיקה. בעזרת הטכניקה הזו ניתן להרחיב את השטח של החדר באופן ויזואלי, לשנות את העיצוב פנים, בלי לבצע צעדים קיצוניים – עיצוב פנים מחדש, הריסת קירות, וכו '
 
עיצוב אמנותי של קירות ותקרות עם ציורים יפים יכול לא רק לקשט את הבית ולהדגיש את הסגנון שלו, אלא גם להביע את האינדיבידואליות של הבעלים, את עולמם הפנימי. הודות ציורי תקרה, אתם יכולים להביע את הרעיונות המעניינים ביותר שלכם. ניתן להשיג אפקטים מדהימים, למשל, באמצעות צבעי ניאון צבעוניים שישמחו את העין באור יום, וימשכו תשומת לב בלילה הודות האלמנטים הזוהרים שלהם. "שופטי" טעם אמיתיים של אמנות ונוחות האמיתית בבית מעדיפים ציורי קיר אמנותיים, שאינם סטריאוטיפיים ואחידים. לאחר שציור התקרה נעשה על ידי האמן המקצועי, תקרה רגילה תהפוך ליצירת אמנות ראויה להערכה, שנעשתה באופן בלעדי עבורך.
 
ציור תקרה – הינו קישוט מכובד, אשר נותן לכל תקרה מקוריות ומראה בלתי תחרותי.
 
ציור אמנותי מיוחד על התקרה יאפשר לכם תמיד ליהנות מה תמונה האהובה עליכם. המקצוענים שלנו יוכלו לצייר מפל מהאגדות או שמיים כוכביים מדהימים. תוכלו ליהנות מהיצירה הזאת תוך כדי שכיבה על הספה האהובה עליכם. על פני הציור של השמים ניתן לפזר צבעים מגוונים או צבע פלואורסצנטי, ובכך התקרה שלכם במהלך היום תראה כשמיים כחולים רגועים, ובלילה באמצעות התאורה המיוחדת "תזמין" אתכם ליהנות מצביר כוכבים מנצנצים.
 
עלות הציור האומנותי על התקרה תלויה בהיקף העבודה ובמורכבות הציורים עצמם. מה שקבוע הוא רק עובדה אחת – ציור תקרה תמיד ייראה ייחודי ובלעדי במיוחד.
 
ציורי תקרה אומנותיים תמיד נותנים שלמות לכל העיצוב פנים של הבית. באופן כללי, בכל הקשור לעיצוב התקרות, דמויות פופולאריות במיוחד הינם עננים קלים או מלאכים. במידה והתקרה עשויה בצורת כיפה, דמות דואה תיהיה האוצר האמיתי שלה!
© 2012 כל הזכויות שמורות ל"Studio SK"