אולם תצוגה
פרויקטים
תכנון ועיצוב
ציור שבלונה אמנותי
ציורי קיר
ציורי תקרה
ציורי קיר לחדרי ילדים
ציפוי זהב
פיסול
ייצור דגמים
עיצובי פסיפס
טיח דקורטיבי
מוצרים דקורטיביים עשויים גבס
מפת אתר
חיפוש
tifany גאליס מונידס משקופים דקורטיביים מזנונים מגבס שרקנים קרניזים דקורטיביים פרופיל לפינה טיח לקיר כרכוב מסגרות גבס מרליו מונרו ציורי תיקרה קורס איש מול אישה-פסל יונה ציורים יפים ציורים אירוטים גלישת גלים מה הכתובת
Русский
ציורי קיר אמנותיים

האלמנט המרתק של בעיצוב – זה ציור קיר אמנותי. באמצעות וניתן לקשט את הפנים בכל העיטורים, הציורים, הדיוקנים ואפילו יצירות האמנות העולמיות, מסוגננות בהתאם לעידן הנוכחי. היצירה הזאת תמיד תיראה לפחות מיוחדת, ובוודאי שלא תיפול ממקומה. באמצעות האמנים המקצועיים ביותר אנו יכולים להבטיח רמת האיכות גבוהה במיוחד של ציורי הקיר האמנותיים. המומחים שלנו מסוגלים לעשות את העיצוב הייחודי בביתכם באמצעות הציור. מעצבי הסטודיו שלנו יפתחו פרוייקט שמותאם במיוחד עבור העיצוב הפנים של הבית שלכם בפורמט D3, שיאפשר לראות בצורה ברורה את העיצוב הסופי ולבצעה תאמות ושינוים במידת צורך.

בעבודה שלנו, אנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה, שמיוחדים בעמידתם ובמראה החיצוני היפה שלהם. אמני הסטודיו עובדים על פי הטכניקות השונות, כולל ציור אקרילי, פרסקו, ציור שמן ועוד. לבקשתכם, אנו יכולים לייצר יצירת אמנות ממשית עלה קיר שלכם.

עלות הציור תמיד תלויה במורכבות התמונה, בפרמטרים שנבחרו, במצבו של שטח העבודה, וכמובן, ברצונות של הלקוח.

המומחים שלנו יכולים לחשב את העלותה משוערת של הפרויקט שלכם אול הציע פתרון אופטימלי אחר.

ציורי קיר אמנותיים יכולים להתבצע:

על פי הסקיצה של הלקוח;

על פי הסקיצות של האמנים שלנו תלויה במורכבות ולהתאים לסגנון הכללי של הבית.

בחירת הסקיצה המתאימה ביותר ניתנת באמצעות המודל D3, תלויה במורכבות העתידי בעיצוב הפנים המוכן.

חומרים מודרניים המשמשים לציורי קיר ותקרות אמנותיים הינם ידידותיים לסביבה, עמידים בפניה השפעות של האור, לחות, תלויה במורכבות חרות. ציור אמנותי, תלויה במורכבות כאלה, עמיד ואינו דורש טיפול מיוחד כלשהו.

 
ציורי קיר

מימי הקדם אנשים האמינו שהקירות הצבועים לא רק מקשטים את הבית, אלא גם מושכים מזל, אושר ושקט נפשי.

 

גם היום ציור אמנותי לא איבד את הפופולריות שלו והפך לחלק בלתי נפרד של העיצוב הפנים המודרני. הדבר אינו מפתיע, מפני שהשיטה הזאת מסוגלת להפוך כל בית לייחודי, בעל מצב רוח טוב ואווירה נוחה.

 

ההיסטוריה של הציור האמנותי קשורה קשר הדוק להיסטוריה של ציורי קיר (fresco).  משמעות המילה "fresco" בתרגום מאיטלקית היא "טרי". הטכניקה הזו קיבלה את השם הזה מכיוון שהציור נעשה על הטיח הטרי בצבעים, המדוללים מראש במי סיד או מים נקיים. ציור קיר נשאר ללא שינוי לאורך שנים רבות.

 

לאורך מאות שנים קיימת טכניקת Asseco - ציור קיר אמנותי על טיח יבש. המקורות הראשונים של הטכניקה הזאת קיימים מהאלף השני לפני הספירה. הטכיניקה הזאת הגיעה לשיאה פופולריות פעמיים: בעידן האמנות והתרבות העתיקהו בתקופת הרנסאנס.בקרב האליטה של יוון העתיקה ורומא, לעיצוב קירות ותקרות באמצעות ציורי קיר אמנותיים היה ניתן כבוד מיוחד. ציורי קיר אמנותיים בפירמידות המצריות מספרים את הסיפורים של בני אדם, אלים של העולם העתיק. חלק מסודותיה אינם נפתרו על ידי המדענים עד עצם היום הזה.

 

כמה דוגמאות של ציורים אמנותיים נשרדו עדהיום הודות הטכנולוגיה המיוחדת של מריחת הצבע. חשוב לציין שציור אמנותי דורש מהאמן מקצועיות ומיומנות רבה.האמת היא שלקשט את הבית יכול רק ציור איכותי שעשוי במקצויעות מאוד גבוהה.

 

שוב חוזרת לאופנה המסורת, שהייתה כל כך אהובה על ידי האריסטוקרטים, לקשט בציורי קיר בשילוב עם הסטוקו המוזהב את ארמונותיהם, טירות ובתים. ציורי קיר אמנותיים היום הפכול הרבה יותר נגישים לכל אחד. למרות זאת, הםעדיין נחשבים לסימן של יוקרה.

 

ציור אומנותי - מילה נרדפת לאצילות ואלגנטיות. זה כלי אידיאלי בעיצוב הפנים הקלסי. ציורי קיר אומנותיים פופולריים גם כי הם מאפשרים לנו להפוך לייחודיים גם דירה קטנה וגם בית גדול. מגוון רחב של סיגנונות בשילוב עם המקצועיות של האמנים יממש את כל הדרישות והרצונות של הלקוחות גם התובעניים ביותר.בשל העובדה שהציורים הללו הינם עבודת יד, אפילו הנושאים המסורתיים ביותר ייראו בבית שלכם כמיוחדים.

 

בכדי להעביר אתהאפקטים המורכבים האומן נעזר לא רק בטכניקות שונות, אלא גם בחומרים שונים. כך, למשל, שימוש במרקם יכול לעשות אתהציור יותר ריאליסטי ומשתלב מצויין בציור עצמו. יש לציין כי על ידי השימוש בציור אומנותיניתן ליצור מגוון רחב של מרקמים ותבליטים ולחקות כמעט כל משטח. ציורי קיר אומנותיים– זה לא רק יפה, אלא גם יוקרתי. נוכחותו בביתכםמסמלת טעם טוב של הבעלים. אתה יכול להיות בטוח שגימור כזה אתה לא תמצאאצל אף אחד אחר מלבדך.אז אם אתם מעריכים אתהאינדיבידואליות והייחודיות – הקישוט האומנותי הזה הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

 

בעזרת הציור האומנותי אפשרי להפוך כל בית לעולם הקסום עם הדמויות של יצורים דמיוניים, מלאכים, קישוטים שונים וכו' על הקירות.למשל, אתה יכול ליצור עותק של הציור או תמונה האהובה עליך או ציור מופשט על הקיר שלך, הכל תלוי בדמיון שלך.

 

סוג של האמנות הזאת הוא באמת מסוגל ליצור אווירה מיוחדת גם בבית וגם במשרד. יחד עם זאת, ציור קיר משתלב בצורה אידיאלית עם חפצינוי ושימוש יומיומי. בציור קיר אתה יכול לממש את כל הגחמות האדריכליות שלך, שלא הצלחת לממש דה פקטו. למשל לקבל קאמין, דלת אלון מוצקה או במדרגות לולייניות.

 

נופים על הקירות יכולים ליצור נפח ויזואלי, קלילות, אווריריות של החדר. נוף – אופציה מושלמת לחדרי שינה. כך אתם תוכלו להרדם ולהתעורר בחיק הטבע ולקבל מטען חיובי מהנווה המצוייר.

 

ציורי קיר ותקרות מודרניים ספגו בתוכם את הניסיונות של הדורות הקודמים של האמנים, שנצברו במשך מאות שנים ואת הטכנולוגיות המודרניות ביותר של השנים האחרונות. זה מאפשר לייצר כמעט כל ציור, מהדמויות של הסרטים המצויירים האהובים ועד העלילות הקלאסיות.

 

כדי לתת לציור קיר אומנותי את האפקטים הנוספים, לצורך גימור סופי משתמשים לעתים קרובות בסוגים שונים של הלכה: בצבעי פנינה או צבעים זוהרים. אחד האפקטים הנפוצים ביותר הינו חיקוי עתיק עם חיתוכים מיוחדים - קרקלור (craquelure).

 

לכה יכולה גם להגן על הציור מפני הרטיבות וקרניה שמש, אשר יכולים לגרום לאיבוד צבעים. בעזרת ציורי ים, הרים ונופים ניתן לשנות באופן משמעותי את הגודלשל החדר.מאוד נפוצים גם האלמנטים תלת ממדיים המסורתיים של הארכיטקטורה וגם הנושאים הקלאסיים.אפילו גלגל המזלות על התקרה בחדר שינה נראה מאוד מיוחד.

 

ציור קיר שנמשך לקירות אחרים מגביר באופן ויזואלי את המרחב של החדר. במידה ולהיפך – להמשיך את הציור מהקירות לתקרה – החדר "יגדל" לגובה, והשטח יצטמצם. לרוב, זה מתאים לאזורים גדולים שזקוקים לקישוט. המומחים שלנו יעזרו לכם ליצור אשליה של מרחב פתוח. זו יכולה להיות תמונה של האוקיינוס, ג'ונגל וכו'. באמצעות הבחירה הנכונה של הציור העתידי ניתן להשיג לא רק הגדלה ויזואלית של המרחב, אלא גם לשבור אותו לגושים בעלי משמעות שונה.

 

הרבה דברים בציור קיר אומנתי תלויים במספר גורמים שביניהםהגודל של הציור, הסגנון שבו הוא נעשה, סוגי צבעים, וכו'.

 

אל תהיה מופתע שהעלויות של ציורי קיר אמנותיים המוצעים על ידי חברות שונות, שונות מאוד. וככלל, הןמאוד גבוהות. חברתינו היא היוצא דופן,מפני שאנחנו הפכנו את המחירים שלנו לסבירים כמעט לכולם. אנו מבצעים את העבודות ציור שלנו אך ורק על פי הסקיצה המקוריה, ומתאמים את כל הפרטים הקטנים מולה לקוח בכל שלבי העבודה.

 

ככלל, עבודה על הציור קיר האמנותי מתחילה מסקיצה. עדיף להתחיל את הציור רקלאחר הסיום של כל עבודות הגמר והסרת אבק הבנייה כולו.

 

את הסגנון של הציור העתידיאתם יכולים להגדיר גם בעצמכם וגם להשתמש בעזרתו של המעצב. לבצע את הציור ללא תמונה מוגדרת זה בלתי אפשרי. לאחר מכן – זה העניין של הפנטסיה של האמן והמעצב. השתתפותך בתהליך העבודה הינה גם מאוד משמעותית.

 

באשר לחומרי הציור – הצבעים האקרילים הם ללא ספק המובילים. לא רק שאין להם ריח, מתייבשים במהירות, אלא גם מתמסמסים היטב במים. ציור קיר אומנותי שעשוי מהצבעים מהסוג הזה לא דורש טיפול מיוחד. ניתן לשטוף את הקירות והצבע לא ירד.

 

ציור אומנותי – הינו יצירת האמנות האמיתית, שדורשת מהאמן לא רק אחריות מיוחדת, אלא גם ההשראה. בכל עבודה נשאר חלק מלבו של המחבר. אולי בגלל זה, ציורי קיר אומנותיים לא רק משמחים את העין, אלא גם נותנים מצב רוח מיוחד ומאפשרים לראות את הבית שלכם בעיניים אחרות.

 

ציור אומנותי בעיצוב הפנים

ציור אומנותי בעיצוב הפנים – הוא מרכיב חיוני שלה יופי האמיתי.

 

זה שילוב נהדר שלה מציאות,שהאמנים המקצועיים מעבירים לקירות בכל חדר. ציור דקורטיבי ומונומנטלי – הוא המורשת של אלפי שנים האחרונות, אשר בעיבוד המודרני מעניק לבעלי הבית את השמחה והאווירה המיוחדת שלה וחותן העושר.

 

ציור אומנותי בעיצוב פנים מאפשר לתכנן את החדר שלכם לחיוביות ומצב רוח טוב, שבו אתם תמיד תוכלו להירגע ולקבלה נאה עצומה.

 

מקוריות, אלגנטיות ואינדיבידואליות – כל האלה הם האלמנטים המרכיבים אתה נוחות והעידון, אשר ציור אמנותי על הקירות בדירה מעניק לנו. כמה נחמד להתנתק מה מונוטוניות שלחייה יומיום, כדי לה יכנס לעולם שלה יופי, עולם של החלומות. אין כאן הגבלות או חומרת, רק אתם והחלומות שלכם. וכל זה בזכות הציור. כמובן, תרומת והיא יקרת ערך, מפני שציור על הקירות בחדר הינו פופולרי לא רק בגללה מקוריות והביט ויה עצמי שלו, אלא גם בשלה יכולות הייחודיות שלו להרגיע.

 

אתם פשוט לא תוכלו לעמוד בפיתוי לקבל הנאה מהציור המקסים. כל ציור מספר על הבעלים על הנקודות החוזק שלהם, את היתרונות שלהם. זה הכרטיס הביקור שלכם בדירה ובבית.

 

ציור אומנותי בבריכות

בריכת שחייה – זה המקום שבוא נחנו לא רק מחזקים את הבריאות הגופנית שלנו, אלא גם לא שוכחים על ההרמוניה הרוחנית. וכדי ליהנות במלוא מה שחייה ולחוות את הרגשות החיוביות מהמבט על הקירות, אנו זקוקים לציור אמנותי. לא כדאי לכם לכפור באורך החיים של הציור הזה. הסטודיו שלנו משתמש בצבעים על השטחים שהוכנו מראש. בסיום העבודה אנו מצפים את הציור בלכ המגן עמיד. כתוצאה מכך, הציור לא רק נראה מדהים, אלא גם מגן בצורה מושלמת את הקירות ללא חשש מהלחות.

 

עלות הציור האומנותי בבריכה תלויה בהיקף העבודה, מור כבו תשלה קומפוזיציה של הציור שבחרת.

© 2012 כל הזכויות שמורות ל"Studio SK"