אולם תצוגה
פרויקטים
תכנון ועיצוב
ציור שבלונה אמנותי
ציורי קיר
ציורי תקרה
ציורי קיר לחדרי ילדים
ציפוי זהב
פיסול
ייצור דגמים
עיצובי פסיפס
טיח דקורטיבי
מוצרים דקורטיביים עשויים גבס
מפת אתר
חיפוש
ציור על הקיר קמין בנוי sorl כרכובים תבליט נערה עם כובע עמודים דקורטיבים ציורי קודש תותך про מטוסי קרב ציורי קיר מפלי מיים קרנית הכותל צביעת עמודי בטון פרופיל לפינה ציורים אירוטים פסלים מחומר אלת הצדק
Русский

משרד – זהו החדר שבו אנו צריכים להתמקד בעבודה יומיומית, באתגרים חדשים.ציור קיר אמנותי בעיצוב הפנים של המשרד ממלא תפקיד פעיל בזרימת העבודה. ציור קיר, ללא שום מאמץ, יוצר אווירה יצירתית בחברה ובצוות עצמו.אנו מציעים מגוון צבעים, נושאים ופתרונות נוי עבור הפרוייקט שלכם.

 

לובי– זוהי התחלה, ברכה לאורח. ציור קיר בלובי מזמין את האורח לעולם החדש של ביתכם ומצביע על היחס הידידותי ורוח טובה בביתכם.אנו תמיד נוכל להתאים את הנושא של ציורי קיר לבית הספציפי שלכם. חשוב לציין שזאת תהיה התוויה יחודית עבורכם.סטנדרט – זה משעמם! לכן אנו תמיד רוצים לראות את ביתנו מלא שמחת חיים, מקוריות של חיינו. ציור קיר מרענן ויוצר אווירה חדשה ויחודית.

 

סלון – חדר מרכזי בביתכם. כאן נפגשים עם חברים, מקבלים אורחים, מבלים זמן פנוי עם המשפחה. ציור קיר בסלון משקף את היחסים הטובים במשפחה.בעת יצירת הציור אנו דואגים לקחת בחשבון את כל משאלותיהם של קרובי משפחה בכדי שהחדר הזה יהפוך לאחד המועדפים בבית.ציור קיר, עשוי במקצועיות ועם תשוקה יצירתית, יוסיף לעיצוב פנים את ההרמוניה ואת הברק הייחודי.ללא קשר לנוף מהחלון – ציורי קיר תמיד ימלאו את ביתכם במזג האוויר יפה.

 

בתי קפה, ברים, מסעדות – ציורי קיר דקורטיביים הם קישוט מעולה לעיצוב הפנים של המקום, מחזקים את הסגנון היחודי שלו, מגדירים את מצב הרוח, יוצרים אווירה מיוחדת, מושכים לקוחות. ציור קיר הופך את המרחב לייחודי, מדגיש את האינדיבידואליות  ויכול להתאים לכל סגנון שתבחרו.המטרה שלנו היא לתת לעיצוב הפנים של המקום את היופי, ייחודיות ואינדיבידואליות.ציור קיר בעיצוב הפנים של הבר או המסעדה הוא רכיב יפה ובלתי נשכח. הוא מסייע ליצור תחושה של בלעדיות – אותו אלמנט שביעילות ידגיש את הבר או את המסעדה שלכם על רקע מקומות אחרים.אנו יודעים כיצד ליצור עיצוב מקורי ומלא חיים ומוכנים לסייע לכם בעיצוב העסקים שלכם.

 

חדר שינה – חדר שינה הוא מקום של פרטיות, שלווה, אהבה ועדינות. חדר שינה הוא אחד המקומות החשובים ביותר בבית. זה מקום המנוחה לגוף ולנפש. דווקא כאן ציורי קיר אמנותיים הם הכוח המעורר השראה לשינה טובה והתחלה טובה של יום חדש.בעת יצירת הציור אנו דואגים לקחת בחשבון את רצונותיכם ואת הטעם האישי שלכם.

 

מטבח – ציור קיר נותן הרמוניה, יופי ונחמה. תמונות נחמדות לעין שלכם יכולות לקשט את המטבח שלכם ולהפוך אותו לפינה האהובה ביותר בביתכם.כל העבודות מתבצעות באופן ידני, כך יכולות הציור הן בלתי מוגבלות.

 

חדר אמבטיה – ישנן שיטות רבות לעיצוב של חדר האמבטיה, אך לציורי קיר יש תפקיד מיוחד. ציור קיר נותן לחדר האינטימי הזה את הקסם והשיק המיוחדים שלו. לעיתים קרובות הוא מסייע בהרחבה של השטח, מדגיש את האווירה היוצאת דופן של החדר ונותן הרגשה של רוגע וחופשה.

© 2012 כל הזכויות שמורות ל"Studio SK"